„BALMAIN X H&M “

Praėjusį vakarą Niujorko Volstryto gatvėje priešais garsenybių pilną auditoriją ant podiumo buvo pristatytaBalmain x H&M kolekcija. Tarp svečių buvo galima išvysti Kylie Jenner, Diane Kruger, Rosie Huntington-Whiteley bei Alexa Chung, kurios atvyko pasinaudoti išimtine galimybe pažvelgti į prašmatnią, prabangią ir gausiai detalėmis išpuoštą Olivier Rousteing kurtą kolekciją. Kolekciją nuo 2015 m. lapkričio 5 d. 8 val. ryto bus galima įsigyti 250 parduotuvių visame pasaulyje bei internetu, o taip pat ir „H&M“ parduotuvėje, esančioje PC „GO9“, Vilniuje.

Vakaras buvo toks pat drąsus ir išraiškingas, kokie yra Rousteing dizainai, jo metu kolekcija buvo džiaugiamasi patalpoje, virtusioje ateities metro sistema, kur mada buvo derinama su muzika. Pademonstravus išskirtinį kampanijos vaizdo klipą, kuriame nusifilmavo Kendall Jenner, publiką audrino šokėjai, paruošdami ją ant podiumo vyksiančiam šou, pristatomam tokių modelių kaip Gigi ir Bella Hadid, Jourdan Dunn, Alessandra Ambrosio, Karlie Kloss bei Joan Smalls.

Pasibaigus madų šou, publiką nustebino grupė Backstreet Boys, savo išskirtinio pasirodymo metu gyvai atlikdami dešimtojo dešimtmečio kūrinius. Publika, kurioje buvo galima pamatyti daugybę garsenybių ir mados pramonės žiniasklaidos atstovų, persisėmė tvyrančia energija ir iki vėlyvos nakties džiaugėsi #HMBalmaination sėkme. Pasaulinė H&M auditorija turėjo galimybę stebėti gyvai transliuojamą renginį, naudodamiesi tiesioginio perdavimo programėle Periscope arba sekti renginį socialiniuose tinkluose pagal žymę #HMBalmaination.

„Šis vakaras buvo toks nuostabus, apie kokį galima tik pasvajoti. Čia tvyrojo neįtikėtina atmosfera, o tai, kadBackstreet Boys atliko pasirodymą specialiai Balmain x H&M, yra visiškai nuostabu! Man buvo garbė bendradarbiauti su H&M ir aš niekada nepamiršiu šiandieninio pristatymo“, – pasakoja Olivier Rousteing, kūrybinis Balmain direktorius. 
„Pristatyme buvo visiškai atspindėta Balmain x H&M kolekcijos dvasia – energija, pozityvumas ir prabanga. Taip jautiesi tik kartą gyvenime, negaliu sulaukti, kol galėsime padėti taip pasijausti ir savo pirkėjams visame pasaulyje, kolekcijai pagaliau pasirodžius parduotuvėse“, – teigia Ann-Sofie Johansson, H&M kūrybinė patarėja.


1 comment:

 1. Hi there my dear! I just want to ask if we can follow each other on GFC?

  Please leave a comment on our blog!

  http://kstylick.blogspot.com

  You can also follow us on Facebook and Instagram.

  https://www.facebook.com/Kstylick
  https://instagram.com/kstylick/

  we will follow you back! XOXO

  Korean Fashion

  ReplyDelete

Instagram