H&M STUDIO A/W 14 COLLECTION

Šių metų rudens/žiemos "H&M Studio" kolekcijoje atsispindi žaisminga ir rafinuota XXI amžiaus bohemiškos moters dvasia : laisva, žavinga, visada pasiruošusi vakarėliui. "H&M Studio" kolekcija buvo pristatyta Paryžiaus mados savaitės metu. Kolekcijoje vyriškumas derinamas su moteriškumu - vyriški švarkeliai, baikerių ir lakūnų striukės dėvimos ant drapiruotų palaidinių ir suknelių. Nuo rugsėjo 4d. šia kolekcija bus prekiaujama apie 260 "H&M" parduotuvių ( įskaitant Vilniaus Akropolį ir GO9 ) ir internete.

"Dievinu pasirinkimo laisvę ir "H&M Studio" 2014m. rudens ir žiemos kolekcijos bohemišką dvasią. Ji kupina įmantrių ir nuotaikingų drabužių, dėvimų aukštai pakelta galva",-teigia "H&M" Dizaino ir Naujovių plėtros skyriaus vadovė Ann-Sofie Johansson.

TENDECIJOS
- Į spintos būtiniausių drabužių sąrašą sugrįžta suknutė ant plonyčių petnešėlių, dėvima atskirai arba po kitais drabužiais. Gausu nėrinių - įsiuvuose ir kraštuose.
- Moterims pritaikytas vyriškas stilius - megztinis suteikia elegancijos, o odinis baikerio švarkelis - stilingos arogancijos.
- Drapiruota palaidinė su derančiomis kelnėmis - tai naujausias kostiumėlis. Taipogi akcentuojamas apnuogintas petys, renkantis drabužius be petnešėlių arba atidengiantis vieną petį.
- Platesnės kelnės, dažnai papuoštos smokingo detalėmis užtikrina nuolatinę vakaro eleganciją.

AUDINIAI
- Šilkinis krepas ir šifonas stubtilioms suknutėms ant petnešėlių.
- Oda - tiek blizgiai žvilganti, tiek sendinta ir tarsi dėvėta, tiek metalo spalvos.
- Dirbtinis kailis, susiūtas skiautelėmis.
- Aksomas palaidinėms, suknelėms ir netgi vakarui skirtoms sportinėms kelnėms.
- Plonas kašmyras suteikia švelnumo permatomiems berankovėms palaidinėms, megztiniams ir suknutėms.

DETALĖS
Siuvinėjimas blizgučiais ir karoliukais, nėriniuoti mezginiai, rumbelių ir grogreno detalės, asimetriški apsiuvai, sudėtingi skiautinių efektai.

SPALVOS
Juoda, tamsiai mėlyna, chaki, balkšva, smėlio spalva ir pilka su rožinės kramtomosios gumos akcentais bei ryškiais zebro raštais.

PAGRINDINIAI APDARAI
Suknelė ant petnešėlių, baikerio švarkas, drapiruota palaidinė ir kelnės, lakūno striukė, netikro kailio skiautinių paltukas, plačios kelnės, kašmyro mezginiai.

PAGRINDINIAI AKSESUARAI
Metalo spalvos ar skiautinių odos smailianosiai bateliai žema ar aukšta pakulne, šlepetės, dirbtiniu kailiu apsiūtos kepuraitės. 8374_PR_18 8374_PR_16-top not for sale 8374_PR_14-jacket not for sale 8374_PR_13 8374_PR_12 8374_PR_09-skirt not for sale 8374_PR_08-skirt not for sale 8374_PR_07 8374_PR_04-skirt not for sale

No comments:

Post a Comment

Instagram