PAVASARIO APRANGOS KODAS

Kiekvienas metų sezonas atneša vis kitokių naujų vėjų į mūsų spintas. O ką žadą 2014 metų pavasaris? Per mados savaites, kurios buvo skirtos šiltiesiems metų laikams, įvairoves tikrai netrūko : vyravo švelnios spalvos ir lengvesni audiniai, rokenrolo princesės ir sporty chick stilistika. Kiekviena fashionista tikrai turi iš ko rinktis!  Iš šios įvairoves galima pasiskolint po vieną ar kelias detales ir jas kuo puikiausiai sujungti į vieną.

 Viršutinės dalies kombinacija
Pagaliau atšilus orams galima pamiršt tuos storus megztinius  į lengvesnes palaidines ar marškinius. Patariu juos rinktis šviesių pastelinių spalvų arba ryškiai neoninius. Kuomet saulutė dar nelepina itin aukšta temperatūra, nepamiršk odinio švarkelio ar paltuko, kuris gali būti dekoruotas odinėmis detalėmis, kurių geidžia kiekviena roko fanė! Taip pat švarkelį gali keisti įdomesniu džemperiu. Nepamiršk ryškių spalvų!
Palik kelnes spintoje!
Kelnės turbūt nepakeičiamos lietuviškų orų palydovės. Bet kartais jas palikt spintos gilumoje tik į naudą! Šis sezonas tiesiog kupinas sijonų pasiūla : circle, teniso, midi ir vintažiniai, visos rasim ką mėgstam. Asmeniškai aš esu circle ir teniso sijonų fanė dėl to mane su jais galima pamatyt dažnai. Taip pat sijonai yra labai universalus drabužis, kuris tinka prie įvairių stilių.

Batai bateliai
Išties batams kaip visada skiriamas nemažiau svarbesnis statusas negu drabužiams. Šį sezoną itin ant bangos sportiniai bateliai. Galvoje sunkiai susideda airmax'ų ir sijono vaizdas? Veltui! Sportiniai bateliai gali atrodyti taip pat gerai kaip ir aukštakulniai. Bet nepamiršk turėti ir jų, kuo aukštesni ar išskirtinesni, tuo geriau!

No comments:

Post a Comment

Instagram