MADOS INFEKCIJA | SPAUDOS KONFERENCIJA

Sveiki! Prieš keletą dienų teko garbė pabuvoti "Mados Infekcijos" spaudos konferencijoje, kurioje buvo pristatyta šių metų fashion show programa. "Pernai užsidėjome akinius ir sakėme, kad madą reikia ne tik matyti, bet ir jausti. Šiemet mes keičiame šukuoseną : juk plaukai taip pat yra neatsiejama mados dalis - kaip ir grimas, batai ar aksesuarai", tokiais žodžiais pasitiko jau šešioliktosios "Mados infekcijos" idejinė vadė Sandra Straukaitė kartu su prodiusere Renata Mikailionyte. Išties, atpažinti organizatorius kartu su festivalyje dalyvaujančiais dizaineriais buvo nelengva, bet įgudus akis vėliau perprato jų maskuotę.
Tarptautinis festivalis "Mados Infekcija" savo gerbėjus ŠMC šį pavasarį laukia net tris dienas - kovo 21,22 ir 23d. Per šias tris mados kupinas dienas iš viso bus parodyta 20 kolekcijų, o kartu su lietuviais savo kūrybą pristatys ir dizaineriai iš Rusijos, Vokietijos, Dainijos bei Prancūzijos.
Šiais metais neliks nuskriausti nei vyriškos, nei moteriškos mados gerbėjai. Madžaug trečdalis "Mados Infekcijoje" dalyvaujančių kūrėjų pristatys mišrias kolekcijas. Tai "Mados Infekcijos" senbuvė Kristina Kruopienytė, Egidijus Sidaras ir mados namai "Cantas", svečias iš Prancūzijos Marc Le Bihan, Diana Paukštytė, Eva Baliul bei "Injekcijos" nugalėtojos jaunos dizainerės Dovilė Cibulskaitė ir Ana Romanova, Akvilė Jančauskaitė bei Ugnė Martinaitytė.
Vyrams skirtą rudens-žiemos sezono kolekciją jau antrus metus iš eilės ruošia dizainerė Lilija Larionova. Taip pat prie vyriškos kolekcijos prisideda dizaineris iš Danijos Wali Mohamed Barrech bei "Mados Infekcijos" naujokė Vitalija Malyška.
Taip pat moteriškosios mados gerbėjas lepins "Mados Infekcijos" senbuvė Eglė Žiemytė, Laura Dailidienė ir Lina Gudanavičiūtė, festivalio idėjinė vadė Sandra Straukaitė, Ieva Daugirdaitė, Tribe by Marina & Donata,  Kristina Vikoren bei viešnios iš Vokietijos dizainerių duetas Grosser Heinrich darbai. Su moterims skirtais drabužiais podiumu žengs ir festivalio naujokės Tatsianos Grakovos iš Rusijos modeliai.
"Festivalio simboliu tapusi kaukuolė kiekvieno renginio metu vis keičia savo buvimo vietą bei išvaizdą. Šiemet ji mirksės ir į "Mados Infekcijos" lankytojus žvelgs švytinčiomis akimis. O visa kita pamatysime atvykę į renginį", - intriguoja "Mados Infekcijos" prodiuserė Renata Mikailionytė.
O dabar kiekvienam prisiekusiam mados mylėtojui belieka laukti kovo 21 - 23d. kol galėsime pasinert į svaigų mados sukūrį. Ak, tas nekantrumas žudo!


nuotraukos Simonos

No comments:

Post a Comment

Instagram