SUMMER MUST HAVE : 3 DAIKTAI, KURIE PRIVALO BŪTI TAVO SPINTOJE

Kiekvienu metu laiku, mūsų gyvenimą praskaidrina vis kitokie mados vėjai. Mes individualiai pasirenkame kaip su jais bendrauti - vieni gali pasirinkti eiti koją į koją su jais, o kiti kuria savo pačių taisykles. Natūralu, kad mes norime atrodyti įdomiau, originaliau. Noriu pasidalinti 3-mis paprastomis "taisyklėmis" vasaros spintai, kurios padės jūsų fantazijai atgyti!

PAMIRŠKIME VIENODUS SIJONUS!
Merginą, vaikščiojančia su maxi sijonu, galima pamatyti kas antrą. Suprantama, kad tai yra patogu, bet kai dauguma dėvi tuos pačius mėtinius, pastelinės rožinės ar melsvos spalvos sijonus, švelniai sakant darosi bloga. Bet jeigu negalite be jo įsivaizduoti savo spintos,  patariu rinktis netradicinių spalvų - tamsiai mėlynos, auksinės, žalsvos spalvos ar margo, raštuoto audinio. Jeigu nenorite tapti dar viena šio kulto pasekėja, rinkitės maxi ar midi sijonus, bet įvairios formos. Kuo įdomiau, tuo geriau!
PRINTAI
Būna dienų, per kurias nesinori sukti savo galvos su klausimu o ką šiandien rengtis? Kyla noras (ne)pasislėpti minioje ir jaustis tiesiog patogiau. Džinsų ir balerinų derinį ar paprastą sijoną, visada pagyvins palaidinė su printais, kurie šią vasarą tikrai yra geidžiami. Galite vadovautis savo fantaziją ir rinktis kas jums arčiau širdies - kosmosas, miestai, actekų raštai, gamtos motyvai ar kita.  Tebūnie tavo apranga atgyja!

ŠIFONAS? TAIP, PRAŠYČIAU!
Vasara mus džiugina įvairove , vėsesnes dienas keičia karštos ir saulėtos dienos, o jas - vėsesni vakarai. Džiugu jeigu yra galimybė pabėgti iš miesto, bet tenka ir įstrigti betono safari kenčiant karščius. Gyvenant miesto rimtu bei mėgaujantis vasaros malonumais, labai svarbu nepamiršti komforto.  O kas gali būti geriau karštą vasaros dieną už lengvus šortukus, kurie plevėsuoja vėjyje. Jeigu nenorite rodyti savo kojų, šortai - sijonas yra puiki pagalba jums! Šortai nėra labai trumpi, primena sijoną, o patogumas neapsakomas. Turėdami tokią alternatyva atrodysite stilingai bei neperžengsite savo komforto zonos.  Vive le confort! 
Straipsnis rašytas panele.lt

No comments:

Post a Comment

Instagram