GANGSTERĖ NANCY SINATRA : LANA DEL REY STILIUS STEP BY STEP


Lanos Del Rey žvaigždė užsiplieskė žaibo greičiu. Jos šiurkščiai švelnus aksominis balsas užburia, o jos grožis yra vienas iš tų retų, kurie išsiskiria iš minios savo kiek kitokiu nestandartiškumu. Lanos putlios lūpos bei Veronikos Lake stiliaus banguoti plaukai yra jos vizitinė kortelė, kuri padeda ją kuo puikiausiai atpažinti. Stebinti merginos, stilių nesižavėti paprastumu, kuris virsta į eleganciją, neįmanoma. Lana savo stilių apibūdina kaip "gangsteriška Nancy Sinatra". Stebint ją vaizdo klipuose ir koncertuose jaučiasi 50-ųjų - 60-ųjų nostalgija, lengvas saldumas, kuris apsupa tave lyg sapnas, lyg užmiršta amerikietiška svajonė.
Lanos stilius jau senai yra pastebėtas ir įvertintas. Jaunoji atlikėja puikavosi ant 2012 metų kovo mėnesio VOGUE BRITISH, dirbo su garsiąją švedų kompaniją H&M ( prisipažinsiu, Lanos reklama mane tikrai pastumėjo nusipirkti savo mylimąjį rožinį pūkuotą megztuką ), Mulberry mados namais bei Jaguar. Labiausiai man patinka tai, kad iš Lanos galima pasisemti nemažai idėjų savo stiliui. Priminsiu - semtis idėjų iš Lanos, semtis idėjų iš viso glamūrinio amerikietiško gyvenimo gyvavusio prieš 50 metų, sidabrinių ekranų ir tokių mados ikonų kaip Jackie Kennedy, Marilyn Monroe, Grace Kelly ir daugybės kitų legendų. Lana yra kuo puikiausias pavizdys, kuris prikelia tą užmiršta moteriškumą.

(MAŽA) JUODA SUKNELĖ
Jau nuo pat "Pusryčiai pas Tifanį" laikų, juoda suknelė yra privaloma kiekvienos merginos spintoje. Ją galima rinktis įvairaus ilgio, kirpimo, medžiagos.  Lana Mulberry Rudens/Žimos 2012 kolekcijos pristatyme Londono mados savaitėje pasirinko ilgą, nėriniais puoštą suknelę, kuri išryškino jos nuostabią figūrą bei dvelkė elegancija, o 2013 kolekcijos pristatymui ji pasirinko midi ilgio, auksniais laumžirgiais ir bitėmis dekoruotą mažą juodą suknelę. Tiek 2012, tiek 2013 pristatymuose Lana atrodė žavingai. Atlikėja prisitaikė prie dizainerių siūlomų idėjų ir jas patobulino savitu cinkeliu.  Jeigu norite sau rasti idealią suknelę, patariu atkreipti dėmesį į ilgį bei medžiagą. Mane labiausiai traukia varpelio formos arba retro stiliaus.

LOLITA
Dauguma žino ar yra skaitę V.Nabokovo knygą "Lolita". Lolita trykšta vaikišku žavesiu, švelnumu, nepaliestu tyrumu. Kai klausau Lanos albumo "Born To Die", keliose dainose ji perteikia tą naivumą, saldumą, kuris supo mus vaikystėje. Lanai nuostabiai tinka pastelinės spalvos, varpelio ir circle tipo sijonai, nėriniai ir įvairūs aksesuarai ( nepamirškime jos gėlių vainiko, kuris yra vienas iš jos skiriamųjų ženklų ), kurie kartais jos aprangą perteikia kaip trumpą pasakos ištrauką. Kartais ir mums pačioms norisi apsirengti šviesiai, mergaitiškai. Lauke lyja ar vakaras šaltesnis pasitaikė? Net ir tada galima rengtis taip! Prie pastelinių sijonų ar suknelių galima rinktis grunge stiliaus švarkelį ar odinę striukę, šiltesnius sportbačius, o galvą papuošti skrybelę. Taip pat kuo puikiausiai tinka masyvus papuošalai, geriausiai rinktis žiedus ar apyrankes. Svarbiausiai taisyklė - visko su saiku. Jeigu apsirengsite a la lolita ir prisikrausite daugybės masyvių detalių, gausis kičas.BEL AIR
Lana moka būti tyra lygiai tiek pat kaip moka būti blogiukė ir šių dienų hipsterė. Pasiskolinti keletos idėjų iš jos blogiukės pusės nėra baisu, nes ribos nebus peržengtos, o apranga atrodys labai jaunatviškai, tiks tiek paprastai dienai, tiek festivaliams. Nepamirškime, kad žymaus žmogaus gyvenimas nėra amžina fotosesija. Lanos gatvės stilius mane labai stebina. Atrodyti nepaprastai apsirengus kuo paprasčiausiai ar patogiausiai, reikia įdėti darbo. Švarkas - jos kasdieninėje aprangoje yra kaip privalomas dalykas. Kaip nekeista, mano aprangoje taip pat paskutiniu metu nemažą vietą jie užima, nes kuo puikiausiai suteikia gražumo ir šiltumo. Įtraukiu tai į privalomą spintos garderobą. Beje, komufliažinis švarkas yra vienas iš patogiausių ir universaliausių ( kad ir kaip keitai beskambėtų tai ) drabužių, kuris kuo puikiausiai tinka roko muzikos gerbėjoms ar paprastoms fashionistoms. Kalbant apie roko gerbėjas, Lana galima pamatyti su Guns'n'Roses atributikos palaidinėmis. Malonu gatvėse pamatyti žmones su legendiniu grupių marškinėliais, nevenkite jų! 


straipsnis panele.lt

No comments:

Post a Comment

Instagram