Mados Infekcija | day 2 įspūdžiai

Antroji Mados Infekcijos diena buvo visiška priešingybė pirmai dienai. Niekur nereikėjo skubėti, visus darbus ir pasiruošimus atlikome laiku. Pašalus kokias 10 minučių pagaliau patekom į vidų, pakeitėm avalynę ir nusprendėm apsidairyti kuo šiandien diena skiriasi nuo vakar. Veidų iš praeito vakaro nelabai matėsi, bet šiandien žmonių buvo kiek daugiau, įvairesnio stiliaus. Teko sužaisti žaidimą " Koks miestas tau tinka? " net kelis kartus ( cha, nepastebėjo to niekas :D ), atsakymus mes maždaug jau spėjom ir jie buvo teisingi, mano miestas Niujorkas, o Brigidos Paryžius. Iki renginio pradžios likus "vos kelioms minutėms" įėjom į salę užsiimdamos vakarykštes vietas, kurios buvo labai patogios tiek sėdėti tiek stebėti kolekcijas. Per pertraukas leidau sau atsipalaiduoti ir tiesiog mėgautis mane supančia aplinka. Buvo malonu, kai prašo tave nufotografuoti ( savimeilę glostė kaip turi būti ) tokie žmonės, kurie atstovauja Infashion ar pačia Mados Infekciją. Žinoma, netrūko ir kreivų žvilgsnių, bet į juos iš savo geros nuotaikos net nesivarginau kreipti dėmesio. Taip pat malonu buvo susitikti su DariaNeretaSandraSimona ir Inga bei susipažinti su labai šauniu vaikinu Augustinu.
Iš antros dienos atrodo gavau viską ką norėjau - gerą renginį, nuostabias kolekcijas ir puikų laiką!
Na, o kaip gi Mados Infekcija be jokių dovanų. Vokai man turbūt labiausiai patiko! 9 comments:

 1. man tie vokai taip pat žvėriškai patiko, net pati nusigriebiau vieną!! super nuotraukos, ačiū už mūsiškes!! p.s. pati puikiai atrodai. batukai jėgiški!! <3

  ReplyDelete
  Replies
  1. AŠ tai 3, ech tas gobšumas.. :D Prašau ir ačiū! :)

   Delete
 2. labai puikiai atrodei! tik man tavo akiniai sakyciau, pries sio outfito tiesiog netiko. Kazkaip rodos uzdenge/slepe tavo zavu veida:) bet siaip super!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dėkui! Na, norėjau lęšius dėtis, bet nespėjau nusipirkti.. :)

   Delete
  2. isivaizduoju,kad su lesiais butu buve tiesiog tobula!!:)

   Delete
 3. Batai ir megztukas - super! Gal ne paslaptis iš kur megztukas? :)

  ReplyDelete
 4. I was able to find good advice from your content.
  Feel free to surf my web blog : skin care

  ReplyDelete
 5. labai suuper atrodei! jau megztuko mielumas! :) puikiai!

  ReplyDelete

Instagram