Mados Infekcija | 2 diena kolekcijos

1. Sandra Straukaitė Not (Bad Taste)
Spalvinga, nuotaikinga kolekcija visomis prasmėmis. Modeliai galėjo jaustis laisvai, nes drabužiai nebuvo labai suvaržantys judesių ( nors ir buvo aptempti ). Pristatymo vinis - jau visiems iki gyvo kaulo gerai žinomas gangnam style. Labai patiko Simonos pastebėjimas apie spalvas, kurios priminė Andy Warhol pop art'inius darbus.
2. Asger Juel Larsen (Danija)
Manęs asmeniškai neužkabinusi kolekcija. Buvo įdomu stebėti kažką kiek kitokio negu įprastai matome, bet ne mano skonio. Bet pati kolekcija ganėtinai gera.3. Milda Čergelytė ( MIMI.C ) Ichi Kila
Milda - mano favoritė jau 2 metus, bet iš šios kolekcijos tikėjausi kiek daugiau ir kiek kitokio aspekto. Kolekcija buvo daugiau elegantiški negu įprastai, bet tikrai nenusileido kokybei ir grožiui. Spalvos, tekstūros, siluetai buvo pasakiški. Jeigu turėčiau galimybę dauguma drabužių nugultų ant pakabų mano spintoje.
4. GROSSER HEINRICH (Vokietija) Tin - Tin - A - Bulum
Vokiečių dueto įkvėpimas - miškas. Pasirinkti raštai, siluetai bei atspalviai buvo įdomūs ir skoningi. Kiek tamsoka kolekcija, bet tikrai nelikau nesužavėta.5. Lina Gudanavičiūtė Recycle
Viena iš man labai patikusių kolekcijų. Susimaišiusios neoninės spalvos su džinsu atrodė išties labai dailiai, laiku ir vietoj. Visą kolekciją negalėjau atitraukti akių, nes buvo daugiau negu malonu viską stebėti. Man labai užstrigo galvos apdangalai/laikraščiai. Dedu didelį pliusą!
6. Aušra Urbanavičiūtė & Diana Kuzmickaitė 
Dar viena kolekcija, kuri manęs neužkabino. Aišku, paprasti siluetai, pastelinės/ramios spalvos ir medžiagos ( medvilnė ir šilkas ) žavu, paprasta, minimalistiška. Nuotraukų savo neturiu, o iš kitų nelabai norisi imti. Kolekciją galite pamatyti čia.

7. Dovilė Gudačiauskaitė Dream Your Dream
Pati dizainerė sako, kad jos kolekciją įkvėpė "vaikystės miestas - vaikystė, įvairus lietuviškas dangus ir oras, sovietinė „dėžučių“ architektūra. Pilki, dabar jau nubyrėję pėsčiųjų takai, kuriais išvaikščiota, prilytos balos aptaškančios sijoną kai netyčia užlipi ant netvirtos plytelės.Geltonai žydinčios pienės, vaisiniai ledai ir taip toliau." Kolekcija tikrai mane sužavėjo - gražu, malonu, saldu kaip cukraus vata.


1 comment:

  1. These pictures are really stunning and such an inspiration! Looks like a great fashion show and the collection is beautiful!! Love the hats!

    Hope you visit me on my blog
    fashionobsession-mieni.com

    ReplyDelete

Instagram