PARADISELabai ilgai norėjau tattoo ir pagaliau pasidariau. Kodėl būtent paradise? Prieš porą metų turėjau labai gilų, tamsų, šūdiną etapą savo gyvenime. Galima sakyti, kad labai sėkmingai jį grioviau. Bet padedama kelių svarbių savo gyvenime ( vienas iš jų buvo mano Mama, o kitas tegul lieka paslaptyje ) pamažu pradėjau rasti savo kelią. Ir dabar, po beveik 3 metų mano gyvenime vyrauja laimė, džiaugsmas, pusiausvyra ir veikla kuri man patinka bei sekasi. Norėjau pasižymėti šį savo gyvenimo etapą. Jaučiuosi labai laiminga. Esu tokiame savo gyvenimo kelyje kuriame norėjau būti. Myliu savo gyvenimą ir gerbiu save. Siunčiu visiems po bučkį!


3 comments:

 1. labai patinka!!

  comethemorning.blogspot.com

  ReplyDelete
 2. Pastaruoju metu tikrai dažnai susimąstau apie tatuiruotes. Tiksliau - jog ir pati norėčiau ateityje ją pasidaryti. Šiam tikslui net gi planuoju jau pradėtą rašyti blog'o įrašą, tačiau mintys šiandien pernelyg nesilieja pro kraštus, tad teks jį dar atidėti. O šiaip tai manau, kad smagu jog toks ilgalaikis dalykas gali priminti kažką tikrai gero ir įkvėpti tolimesniems darbams. Puiki tatuiruotė :)

  ReplyDelete
 3. Saunuole! Labai grazi taturuote. (beje, as irgi uzsirasius "paradise" savo tattoo sarase, tik as ant rieso noriu :) ) Ir thumbs up uz tavo mastyma ir poziuri i gyvenima! Taip ir reikia - myleti gyvenima ir juo dziaugtis. Lygiai taip pat darau ir as :)

  ReplyDelete

Instagram